Kontakt

Kontakt

 

KADRA

 

  • DYREKTOR

Magdalena Jungkunz

 mjungkunz@szkolawawel.com

Tel.:+353 – 89 980 9467, CZYNNY W SOBOTY W GODZ.: 9.00-14.00.

 

  • WICEDYREKTOR

Anna Kozera

akozera@szkolawawel.com

 

  • PRZEDSZKOLE

Justyna Perucka

jperucka@szkolawawel.com

 

  • ZERÓWKA

Magdalena Padjuczenko

mpadjuczenko@szkolawawel.com

 

  • KLASA I

Katarzyna Jeżowska-Marks

kjmarks@szkolawawel.com

 

  • KLASA II

Patrycja Michnik

pmichnik@szkolawawel.com

 

  • KLASA III

Anna Kozera

akozera@szkolawawel.com

 

  •  KLASA V

Magdalena Jungkunz

mjungkunz@szkolawawel.com

 

  • PLASTYKA

Justyna Berbecka

jberbecka@szkolawawel.com

 

  • ZASTĘPSTWA

Daria Saldat – Rodewald

dsrodewald@szkolawawel.com

 

Małgorzata Frankowska (Urlop zdrowotny)

mfrankowska@szkolawawel.com

 

  • PAN WOŹNY

Andrzej Skorybanda

askorybanda@szkolawawel.com

 

SIEDZIBA SZKOŁY I MAPA

 

Polska Szkoła Wawel

St. Vincent’s Secondary School

St. Mary’s Road

Cork

UWAGA: Wjazd na bezpłatny parking szkolny od ul. North Monastery Road.

 

ADRES KORESPONDENCYJNY

 

Magdalena Jungkunz PSZW

2 Ard Lodge

Killard

Blarney

Co. Cork


 

NAPISZ DO NAS, JEŚLI MASZ PYTANIE

Twoje Imię

Twój Email

Temat

Wiadomość


 

Formularz rejestracyjny kliknij tutaj

 

baner750x100