Kontakt

Kontakt

 

DYREKTORZY

 

Administracja

Ewa Materla

email: ematerla@szkolawawel.com       

 

Dydaktyka

Magdalena Jungkunz

email: mjungkunz@szkolawawel.com

Tel. +353 89 980 9467 (Czynny w soboty: 9.00-14.00)

 

NAUCZYCIELE

 

  • ZERÓWKA

Magdalena Padjuczenko

mpadjuczenko@szkolawawel.com

  • KLASA I

Katarzyna Jeżowska-Marks

kjmarks@szkolawawel.com

  • KLASA II

Patrycja Michnik

pmichnik@szkolawawel.com

  • KLASA III

Anna Kozera

akozera@szkolawawel.com

  •  KLASA V – J. POLSKI/HISTORIA

Katarzyna Nowojewska (URLOP ZDROWOTNY)

knowojewska@szkolawawel.com

Zastępstwo: Magdalena Jungkunz

mjungkunz@szkolawawel.com

  • PLASTYKA

Justyna Berbecka

jberbecka@szkolawawel.com

  • ZASTĘPSTWA

Daria Saldat – Rodewald

dsrodewald@szkolawawel.com

 

 

SIEDZIBA SZKOŁY

 

St. Vincent’s Secondary School

St. Mary’s Road

Cork

UWAGA: Wjazd na bezpłatny parking szkolny od ul. North Monastery Road.

 

ADRES KORESPONDENCYJNY

 

Polska Szkoła Wawel

47 Clearstream Court

McKee Avenue

Finglas

Dublin 11


Info:  info@szkolawawel.com


 

NAPISZ DO NAS, JEŚLI MASZ PYTANIE

Twoje Imię

Twój Email

Temat

Wiadomość


Formularz rejestracyjny kliknij tutaj