Kontakt

Kontakt

 

KADRA

 

  • DYREKTOR

mgr Magdalena Jungkunz

 mjungkunz@szkolawawel.com

Tel. szk.: +353-89 980 9467 (Czynny w soboty, w godz. 9.00-14.00)

 

  • WICEDYREKTOR

mgr Anna Kozera

akozera@szkolawawel.com

 

  • PRZEDSZKOLE

mgr Justyna Perucka

jperucka@szkolawawel.com

 

  • PRZEDSZKOLE/PLASTYKA

mgr Justyna Berbecka

jberbecka@szkolawawel.com

 

  • KLASA I (NAUCZANIE ZINTEGROWANE/PEDAGOG SZKOLNY)

mgr Magdalena Padjuczenko

mpadjuczenko@szkolawawel.com

 

  • KLASA II (NAUCZANIE ZINTEGROWANE)

Katarzyna Jeżowska-Marks

kjmarks@szkolawawel.com

 

  • KLASA III (NAUCZANIE ZINTEGROWANE)

mgr Anna Kozera

akozera@szkolawawel.com

 

  • KLASA IV (J.POLSKI/HISTORIA)

mgr Magdalena Jungkunz

mjungkunz@szkolawawel.com

 

SIEDZIBA SZKOŁY I MAPA

 

Polska Szkoła Wawel

St. Vincent’s Secondary School

St. Mary’s Road

Cork

UWAGA: Wjazd na bezpłatny parking szkolny od ul. North Monastery Road.

 

ADRES KORESPONDENCYJNY

 

Magdalena Jungkunz PSZW

2 Ard Lodge

Killard

Blarney

Co. Cork


 

NAPISZ DO NAS, JEŚLI MASZ PYTANIE

Twoje Imię

Twój Email

Temat

Wiadomość


 

Formularz rejestracyjny kliknij tutaj

 

baner750x100