Kontakt

Kontakt

KADRA I TELEFON SZKOLNY

 

  • TELEFON SZKOLNY

00353-89 980 9467 (CZYNNY: Śr.: godz.16.00-19.00, Sobota: godz.10.00-14.00)

 

  • DYREKTOR

mgr Magdalena Jungkunz (URLOP DO WRZEŚNIA)

 

  • WICEDYREKTOR (CORK)

mgr Katarzyna Nowojewska

knowojewska@szkolawawel.com

 

  • WICEDYREKTOR (MALLOW)
  • KLASA I (CORK/MALLOW)

mgr Anna Kozera

akozera@szkolawawel.com

 

  • KLASA II

mgr Magdalena Padjuczenko

mpadjuczenko@szkolawawel.com

 

  • KLASA III

Katarzyna Jeżowska-Marks

kjmarks@szkolawawel.com

 

  • KLASA V

mgr Katarzyna Nowojewska

knowojewska@szkolawawel.com

 

  • PRZEDSZKOLE

mgr Justyna Perucka

jperucka@szkolawawel.com

mgr Justyna Berbecka

jberbecka@szkolawawel.com

Ilona Zafar

izafar@szkolawawel.com

 

  • ZASTĘPSTWA

mgr Daria Saldat-Rodewald

dsrodewald@szkolawawel.com

 

 

SIEDZIBY SZKÓŁ I MAPY

 

  • Polska Szkoła Wawel, St. Vincent’s Secondary School, St. Mary’s Road, Cork
  • Wjazd na bezpłatny parking szkolny od ul. North Monastery Road.


  • St. Patrick’s Boys National School, New Road, Mallow, Co. Cork
  • Wjazd na bezpłatny parking szkolny przez bramę główną.

 

ADRES KORESPONDENCYJNY

 

Magdalena Jungkunz PSZW

2 Ard Lodge, Killard, Blarney, Cork


 

NAPISZ DO NAS, JEŚLI MASZ PYTANIE

Twoje Imię

Twój Email

Temat

Wiadomość


 

Formularz rejestracyjny Cork kliknij tutaj 

Formularz rejestracyjny Mallow kliknij tutaj

 

baner750x100