Kontakt

Kontakt

 

KADRA

 

  • DYREKTOR

mgr Magdalena Jungkunz

 mjungkunz@szkolawawel.com

Tel. 00353-89 980 9467 (Czynny: soboty, godz. 9.00-14.00, wtorek, środa, czwartek, godz. 12.30-18.30)

 

  • WICEDYREKTOR

mgr Anna Kozera

akozera@szkolawawel.com

Tel. 00353-894429597 (Czynny: poniedziałek, środa, piątek, godz. 12.00-15.00)

 

  • PRZEDSZKOLE

mgr Justyna Perucka

jperucka@szkolawawel.com

mgr Justyna Berbecka

jberbecka@szkolawawel.com

 

  • KLASA I

mgr Magdalena Padjuczenko

mpadjuczenko@szkolawawel.com

 

  • KLASA II

Katarzyna Jeżowska-Marks

kjmarks@szkolawawel.com

 

  • KLASA III

mgr Anna Kozera

akozera@szkolawawel.com

 

  • KLASA IV

mgr Magdalena Jungkunz

mjungkunz@szkolawawel.com

 

  • ZASTĘPSTWA

mgr Daria Saldat-Rodewald

dsrodewald@szkolawawel.com

 

  • ZASTĘPSTWA/KOMITET RODZICIELSKI

Ilona Zafar

izafar@szkolawawel.com

 

SIEDZIBA SZKOŁY/MAPA

 

Polska Szkoła Wawel

St. Vincent’s Secondary School

St. Mary’s Road

Cork

UWAGA! Wjazd na bezpłatny parking szkolny od ul. North Monastery Road.

 

ADRES KORESPONDENCYJNY

 

Magdalena Jungkunz PSZW

2 Ard Lodge

Killard

Blarney

Co. Cork


 

NAPISZ DO NAS, JEŚLI MASZ PYTANIE

Twoje Imię

Twój Email

Temat

Wiadomość


 

Formularz rejestracyjny Cork kliknij tutaj 

Formularz rejestracyjny Mallow kliknij tutaj

 

baner750x100