Kontakt

Kontakt

 

KADRA

 

  • DYREKTOR

mgr Magdalena Jungkunz

 mjungkunz@szkolawawel.com

Tel. szkolny: 00353-89 980 9467 (CZYNNY: Śr.: godz.16.00-19.00, Sobota: godz.10.00-14.00)

 

  • WICEDYREKTOR –  KLASA I (CORK I MALLOW)

mgr Anna Kozera

akozera@szkolawawel.com

 

  • KLASA II

mgr Magdalena Padjuczenko

mpadjuczenko@szkolawawel.com

 

  • KLASA III

Katarzyna Jeżowska-Marks

kjmarks@szkolawawel.com

 

  • KLASA V

mgr Anida Stasiak 

astasiak@szkolawawel.com

 

  • PRZEDSZKOLE

mgr Justyna Perucka

jperucka@szkolawawel.com

mgr Justyna Berbecka

jberbecka@szkolawawel.com

Ilona Zafar

izafar@szkolawawel.com

 

  • ZASTĘPSTWA

mgr Daria Saldat-Rodewald

dsrodewald@szkolawawel.com

 

 

SIEDZIBY SZKÓŁ I MAPY

 

  • Polska Szkoła Wawel, St. Vincent’s Secondary School, St. Mary’s Road, Cork
  • Wjazd na bezpłatny parking szkolny od ul. North Monastery Road.


  • St. Patrick’s Boys National School, New Road, Mallow, Co. Cork
  • Wjazd na bezpłatny parking szkolny przez bramę główną.

 

ADRES KORESPONDENCYJNY

 

Magdalena Jungkunz PSZW

2 Ard Lodge, Killard, Blarney, Co. Cork


 

NAPISZ DO NAS, JEŚLI MASZ PYTANIE

Twoje Imię

Twój Email

Temat

Wiadomość


 

Formularz rejestracyjny Cork kliknij tutaj 

Formularz rejestracyjny Mallow kliknij tutaj

 

baner750x100