Współpraca

Zapraszamy do współpracy osoby kreatywne, firmy oraz instytucje. Jesteśmy otwarci na propozycje oraz inicjatywy, które mogą służyć naszym uczniom oraz rozwojowi szkoły. Zainteresowanych prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny z dyrekcją.

AMBASADA RP W DUBLINIE

Bardzo dziękujemy Ambasadzie Rzeczypospolitej Polskiej w Dublinie za dofinansowanie:

• zakupu książek do biblioteki szkolnej oraz nagród na konkurs plastyczny „Smok Wawelski” w roku 2016. Środki przyznane na te cele, to 500 euro.
  • zakupu pomocy dydaktycznych, w tym projektora i laptopa oraz lektur do biblioteki szkolnej (przyznane środki: 400 euro), ufundowanie nagród na szkolny konkurs plastyczny z okazji Roku Rzeki Wisły (przyznane środki: 500 euro), ufundowanie nagród dla najzdolniejszych uczniów (przyznane środki: 150 euro) w roku 2017.

logotyp-amb-dublin-polski

KLAUN GAPCIO

Specjalne podziękowania kierujemy do klauna Gapcio, który uświetnił swą obecnością festyn rodzinny w naszej szkole, w roku szkolnym 2015/2016 oraz 2016/2017. Gapcio pięknie pomalował dziecięce buzie, wykonał zwierzątka z baloników, zaprosił małych i dużych uczestników imprezy do wzięcia udziału w licznych zabawach. Bardzo dziękujemy Gapciowi za trud na rzecz naszych uczniów, zwłaszcza, że była to praca charytatywna.

Formularz rejestracyjny kliknij tutaj