Współpraca

Zapraszamy do współpracy osoby kreatywne, firmy oraz instytucje. Jesteśmy otwarci na propozycje oraz inicjatywy, które mogą służyć naszym uczniom oraz rozwojowi szkoły. Zainteresowanych prosimy o kontakt e-mailowy.

AMBASADA RP W DUBLINIE

Serdecznie dziękujemy Ambasadzie Rzeczypospolitej Polskiej w Dublinie za dofinansowanie:

• nagród za całoroczny trud nauki dla najzdolniejszych uczniów Polskiej Szkoły Wawel z siedzibą w Cork, w roku szkolnym 2018/2019. Środki przyznane na ten cel, to 250 euro.
  • zakupu pomocy dydaktycznych, w tym projektora i laptopa oraz lektur do biblioteki szkolnej (przyznane środki: 400 euro), ufundowanie nagród na szkolny konkurs plastyczny z okazji Roku Rzeki Wisły (przyznane środki: 500 euro), ufundowanie nagród dla najzdolniejszych uczniów (przyznane środki: 150 euro) w roku 2017.
  • zakupu książek do biblioteki szkolnej oraz nagród na konkurs plastyczny “Smok Wawelski” w roku 2016. Środki przyznane na te cele, to 500 euro.

logotyp-amb-dublin-polski

Formularz rejestracyjny Cork kliknij tutaj